Projektowanie wnętrz


Spersonalizowane projekty i wizualizacje wnętrz


Marzy Ci się mieszkanie prosto z Twoich snów?
Oczami wyobraźni widzisz, co i jak chcesz w nim umieścić, ale nie do końca wiesz, czy wszystko się zmieści? Znajomi, mają tak cudownie urządzony dom, ale Ty chcesz czegoś w innym stylu?
Niełatwo jest stworzyć przytulne gniazdko, jeżeli przed oczami ma się tylko kartkę papieru z rzutem przyszłego mieszkania.

Właśnie dlatego chcemy pomóc Ci w urządzeniu Twojego wymarzonego domu! Jesteśmy w stanie to zrobić, jeszcze zanim zostaną postawione jakiekolwiek ściany!

Findelio poleca Ci zespół ekspertów, którzy wykonują projekty wnętrz i wizualizacje 3D dla domów, mieszkań i powierzchni komercyjnych. Jednak najbardziej dumni są z projektów dla poszczególnych pomieszczeń, które wykonują z niesamowitą precyzją.
Dzięki ABU Wnętrza zobaczysz swoje wymarzone wnętrze nie tylko we śnie, ale też w rzeczywistości!
 

Kim jesteśmy?

Nasza Pracownia działa od 2009 roku. Specjalizujemy się we wnętrzach mieszkalnych w stylu skandynawskim. Realizujemy projekty całych mieszkań lub poszczególnych wnętrz, np. kuchni, łazienek, konkretnych pokoi, ale także całych powierzchni biurowych czy wybranych w nich pomieszczeń. Naszą pasją jest personalizacja. Uważamy, że każde wnętrze powinno oddawać charakter zamieszkujących go osób.

Jak działamy?

Nasi architekci doradzają, dobierają, towarzyszą, projektują, nadzorują. Zawsze w centrum naszej uwagi jest klient i jego potrzeby. Wyróżnia nas fakt, że pracujemy także zdalnie, ponieważ wiemy, że kontakt on-line pozwala zaoszczędzić naszym klientom ich cenny czas. Zakres działań, których się podejmujemy to:

 • projektowanie wnętrz prywatnych,
 • projektowanie wnętrz publicznych i komercyjnych,
 • projektowanie mebli wraz z profesjonalistami, z którymi stale współpracujemy,
 • projekty aranżacji tarasów i balkonów,
 • wizualizacje 3D,
 • doradztwo w zakresie aranżacji wnętrz,
 • nadzór nad przebiegiem prac.

Co oferujemy?

Po otrzymaniu od Ciebie dokumentacji i wskazówek rozpoczniemy pracę nad projektem. Efektem końcowym będzie wizualizacja zagospodarowania przestrzeni dla Twojego przyszłego mieszkania, domu lub biura. W zależności od potrzeb możemy pozostać na prostym projekcie koncepcyjno-funkcjonalnym na rzucie prostokątnym z góry, albo też pójść w wizualizacji dalej. Wykonujemy modele 3D wybranych projektów, włączając w to meble i inne komponenty. Ostatecznie jesteśmy w stanie przygotować fotorealistyczne wizualizacje przestrzeni, które wiernie oddadzą wyobrażenia z Twoich marzeń!

Korzystając z naszego wsparcia:

 • Zobaczysz jak będzie wyglądało wnętrze, w którym zamieszkasz lub będziesz pracować.
 • Zdecydujesz się na konkretny styl, w jakim chcesz urządzić przestrzeń domu, bo pomożemy Ci go wybrać!
 • Dobierzesz pasujące do siebie materiały wykończeniowe.
 • Dobierzesz dodatki w zgodzie z całością wystroju, aby osiągnąć oczekiwany efekt wizualny.
 • Poczujesz się pewnie przy trudnych wyborach i podejmowaniu decyzji, ponieważ jesteśmy profesjonalistami.

Jakie są efekty naszej pracy?

Wykonujemy projekty koncepcyjno-funkcjonalne zagospodarowania przestrzeni mieszkań, domów i lokali usługowych. Przedstawiamy propozycje ustawienia mebli i elementów dodatkowych na rzutach pomieszczeń z góry. Takie projekty przekształcamy również do postaci modeli 3D w celu lepszego zobrazowania różnych propozycji. Ostatecznym wynikiem naszej pracy, który najczęściej wybierają klienci, są wizualizacje fotorealistyczne. W pełni umeblowane modele 3D poddajemy wykończeniu renderingowemu, dodając fakturę meblom i posadzkom w zgodzie z wybranym przez klienta stylem i standardem wykończenia. Efekt końcowy wizualizacji tego typu jest niczym prawdziwe zdjęcie w pełni urządzonego mieszkania.

Przykłady obrazujemy poniżej:

 

Na pierwszym "zdjęciu" przedstawiono wizualizację salonu i części jadalnej mieszkania w stylu skandynawskim. Dobrane w projekcie kolory to: biele, szarości, trochę czerni i czerwieni.

Na drugiej wizualizacji znajduje się łazienka dla jednego z warszawskich mieszkań. Projekt przedstawia wykorzystanie małej przestrzeni w sposób optymalnie funkcjonalny. Łazienka została zwizualizowana w stylu klasycznym. Jak widać, to kolory biały i niebieski są tutaj wiodącymi. Kafelki na podłodzie i wannie nadały pomieszczeniu ponadczasowy charakter.

Na trzecim "zdjęciu" pokazano wizualizację domu w stylu skandynawskim, minimalistycznym. Projekt objął salon, przedsionek kuchni i klatkę schodową. Kolorystyka: biele, szarości i czarne dodatki. Materiały: drewno, beton i MDF.

Czy nasze projekty i wizualizacje są możliwe do realizacji?

Oczywiście! Wszystkie nasze projekty dostosowujemy do rzeczywistych potrzeb naszych klientów. Dzięki temu, każda wykonana przez nas wizualizacja wiernie oddaje to, jak sobie wyobrażasz Twoją przestrzeń!

Wizualizacja i realizacja - ABU Wnętrza


Jeśli chcesz zaprojektować swoje wymarzone mieszkanie, dom lub biuro – jesteśmy po to,
aby pomóc Ci zobaczyć je już dzisiaj!


Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz po prawej stronie!
Podając nam dane kontaktowe otrzymasz na podany e-mail imienny kupon promocyjny o znacznej wartości.
(Jeżeli reprezentujesz dewelopera nieruchomości, poinformuj nas o tym w treści wiadomości
.)