Bezpłatne wsparcie przy zakupie nieruchomości


10.000 zł, 50.000 zł,  125.000 zł?
Czy wiesz, ile pieniędzy możesz zaoszczędzić, jeżeli podejmiesz się negocjacji ceny nieruchomości?

5.500 zł, 2.300 zł, 1.000 zł?
Czy wiesz, jak nisko możesz zejść z ratą kredytu, jeżeli skorzystasz ze wskazówek doradcy kredytowego?

Findelio poleca zespół ekspertów, którzy pomogą Ci z łatwością przejść przez procesy sfinansowania zakupu Twojej wymarzonej nieruchomości. Negocjując warunki umowy z deweloperem lub bankiem warto mieć obok siebie doświadczonego partnera, który stanie po Twojej stronie, wskazując Ci możliwie najlepsze rozwiązania.

Kim jesteśmy?

HB Finanse to zgrany i kompetentny zespół doradców finansowych oraz ekspertów kredytowych. Działamy na rynku polskim od 2008r., a wszyscy nasi pracownicy posiadają przynajmniej 8 letnie doświadczenie w branży. W każdym miesiącu, nasza firma pomaga uzyskać kredyty, na łączną kwotę przekraczającą 15 milionów złotych.

Udzielamy bezpłatnych porad w zakresie pozyskania kredytu lub wzięcia pożyczki, dlatego zachęcamy do skontaktowania się z nami.

 

Jak działamy?

 • Pracujemy 7 dni w tygodniu.
 • Dojeżdżamy do każdego klienta.
 • Towarzyszymy Ci na spotkaniach z deweloperem, notariuszem czy bankiem (w celu negocjowania umów i sprawdzenia ich poprawności).
 • Sprawdzamy inwestycje pod kątem prawnym (np. posiadanie przez dewelopera zezwolenia na budowę).
 • Sprawdzamy umowy rezerwacyjne i deweloperskie (informujemy o wszystkich „kruczkach”).
 • Sprawdzimy Twoje możliwości kredytowe w różnych bankach.
  (Analizujemy koszty, aby dopasować najbardziej optymalną ofertę do Twojej sytuacji finansowej. W końcu nie tylko marża wpływa na wysokość kredytu i jego rat.)
   

Współpraca z nami krok po kroku:

Podczas pierwszego spotkania wspólnie analizujemy proces zakupu nieruchomości i możliwości wzięcia przez Ciebie kredytu hipotecznego – uwzględniamy przy tym oferty wielu różnych banków, z którymi współpracujemy.
W dalszej kolejności analizujemy umowy i podejmujemy negocjacje z deweloperem. Jeszcze przed ich podpisaniem chcemy przedstawić naszemu klientowi w jasny sposób warunki, jakie stawia sprzedawca, a także ujawnić możliwe ryzyko związane z zakupem.
Kiedy mamy pewność, że wiesz o wszystkim – towarzyszymy Ci w podpisaniu umowy rezerwacyjnej.
Po podpisaniu umowy wstępnej, odwiedzamy wybrane placówki banku, aby złożyć wnioski o kredyt. Warto przy tym podkreślić, że nasi klienci nie płacą za dokonanie wyceny nieruchomości.
Nigdy nie pozostawiamy procesu samemu sobie. Kontaktujemy się z bankiem na bieżąco, aby doprowadzić do otrzymania przez naszego klienta korzystnego kredytu. Następnie pilnujemy dostarczenia odpowiednich dokumentów, aby wypełnić wszystkie warunki umowy.
Kiedy nasz klient otrzymał decyzję kredytową, może przystąpić do podpisania umowy deweloperskiej. Towarzyszymy mu wtedy podczas wizyty u notariusza.
Biorąc kredyt na wiele lat, musisz dobrze rozumieć każdy punkt umowy, dlatego towarzyszymy Ci podczas wizyty w banku. Możesz liczyć na nasze objaśnienia, a gdy wszystko będzie zrozumiałe – ze spokojem podpisać umowę kredytową. Pomagamy Ci spełnić warunki potrzebne do wypłaty. Dopóki pieniądze nie znajdą się na Twoim koncie, trzymamy „rękę na pulsie”.
Teraz nie pozostaje nic innego jak podpisać umowę ostateczną. W tym celu, razem z Tobą udajemy się do notariusza, aby to zrobić. Odpowiednio wcześniej przygotowujemy dla Ciebie dokumenty, aby bez problemu wpisać hipotekę do księgi wieczystej. Na koniec wypełniamy za naszych klientów wniosek do Urzędu Skarbowego - PCC3 (deklaracja w sprawie podatku od czynności cywilnoprawnych), kierując Cię do właściwego urzędu, aby go złożyć.

Korzystając z naszej pomocy:

 • Nie płacisz za spotkania, a każda usługa doradztwa jest bezpłatna.
 • Będziemy wspierać Cię 7 dni w tygodniu, od godziny 6 rano, aż do 22 wieczorem.
 • Otrzymasz opiekę nad kredytem, także po jego wypłacie (będziemy informować Cię o korzystnych opcjach refinansowania kredytu).
 • Pokryjemy za Ciebie koszty związane z wycenieniem nieruchomości.
 • Odbierzemy za Ciebie dokumenty od dewelopera.

 


Nie przepłacaj, kupując mieszkanie. Zaoszczędzone pieniądze wydasz na wykończenie wnętrza i jego aranżację!


Skontaktuj się z naszymi ekspertami za pomocą formularza po prawej stronie, a otrzymasz większą ilość informacji.