Osiedle Espresso to wyjątkowe miejsce na Woli dla energicznych ludzi, którzy lubią dynamiczny bieg zdarzeń oraz wygodny dostęp do oferty kulturalnej i wydarzeń w samym sercu miasta. To miejsce zachwyci zarówno młodych ludzi, ale też każdego, kto ceni miejski, dynamiczny rytm dnia. 
W II etapie powstały 152 mieszkania i lokale usługowe, które zostały oddane do użytku w II Q 2016 roku
III etap natomiast, w którego skład wchodzi 155 mieszkań i lokali, został ukończony w IV Q 2016 roku. 
Aktualnie w budowie znajduje się IV etap liczący 146 mieszkań i lokali usługowych. Zakończenie budowy planowane jest na III.2018.
Ekonomiczne metraże zaczynają się już od 29 m2, a powierzchnia największych 4-pokojowych mieszkań sięga niemalże 100 m2. Budynki Osiedla Espresso na tle konkurencji wyróżnia fakt, że stoją na gruncie własnościowym. Duże, drewniane okna zapewniają przestrzeniom dużą ilość światła, które buduje niepowtarzalny klimat mieszkania.

Miejsce, w którym poznasz nowych ludzi
Znajdujący się na osiedlu klub mieszkańca – Espresso Club – to przestrzeń przypominająca klimatyczny angielski pub, w którym oprócz spotkań z sąsiadami mieszkańcy mogą zagrać w bilard, obejrzeć wspólnie mecz i zabrać ze sobą swoje dziecko do kącika malucha pełnego atrakcji dla małych poszukiwaczy przygód! Ogólnodostępny Espresso Club to przestrzeń sprzyjająca integracji, wypoczynkowi i zawieraniu nowych znajomości. Pozwala spędzić przyjemne i relaksujące chwile po pracy lub spotkać się ze znajomymi w dowolnym dniu tygodnia, a inne dostępne udogodnienia zdecydowanie poprawiają komfort życia każdego dnia.

Dbaj o siebie każdego dnia!
Trening po pracy? A może przed pracą? Nic prostszego! Siłownia znajdująca się na terenie osiedla to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą dobrze wyglądać i uwielbiają pokonywać własne ograniczenia. Nic tak nie rozładowuje napięcia, ani nie redukuje stresu jak wysiłek fizyczny! Osiedle Espresso na Woli gwarantuje siłownię tuż obok domu, co sprzyja regularnym treningom i systematycznemu dbaniu o formę! Teraz możesz być fit każdego dnia – to takie proste!

Wszystko, co najlepsze dla najmłodszych!
Z myślą o najmłodszych mieszkańcach osiedla powstała specjalna Strefa Malucha. To wygodne rozwiązanie dla wszystkich aktywnych rodziców! Mali mieszkańcy będą mieli masę radości z gier planszowych, zjeżdżalni i wielu innych atrakcji przygotowanych specjalnie dla nich, ale przede wszystkim z zabawy ze swoimi rówieśnikami! Strefa Malucha zapewnia też dostęp do zielonego patio, dzięki czemu dzieci mogą bawić się również na świeżym powietrzu.

Detale
liczba mieszkań wszystkich 263
rozpoczęcie budowy 2 kwartał 2015
oddanie do użytkowania 1 kwartał 2018
miejsca postojowe naziemne nie posiada
miejsca postojowe podziemne posiada
komórki lokatorskie informacje u dewelopera
garaże nie posiada
standard wykończenia deweloperski
rodzaj własności Odrębna własność z własnością gruntu.
przewidywany czynsz informacja u dewelopera
Wyszukano 0 ofert
Rzut Numer Pokoje Powierzchnia Cena m2 Cena całkowita Dodatkowe
Mapa i ważne miejsca w pobliżu: Mapa Widok ulicy