Osiedle City Link to tysiące możliwości jakie daje życie w centrum miasta, ale równocześnie spokojna okolica, która pozwoli Ci odprężyć się po pracy. Wszystko czego potrzebujesz znajduje się w Twoim zasięgu – metro Rondo Daszyńskiego i Wolska, kawiarnie, restauracje, kina i teatry. Dzięki dobrej komunikacji znajdującej się obok osiedla szybko dojedziesz do pracy czy na spotkanie ze znajomymi.
Miejsce z pozytywną energią

Nowoczesna architektura osiedla City Link i przemyślane rozwiązania sprawiają, że od pierwszych chwil poczujesz się tu jak w domu. Wszystkie mieszkania na sprzedaż są jasne i słoneczne, a ich wysoki standard wykończeń i plac miejski to część tego, co czyni to miejsce wyjątkowym. Przyjdź do salonu sprzedaży i sam przekonaj się jak może wyglądać Twoje nowe mieszkanie na Woli.

Odpocznij na dziedzińcu

Duży, zielony dziedziniec osiedla pozwoli Ci na chwile zapomnieć o zgiełku miasta. To świetne miejsce, by odpocząć, poczytać książkę lub wyjść z dziećmi na plac zabaw. Specjalnie podświetlone rośliny tworzą wieczorem niepowtarzalny klimat.

Nowe mieszkania w Warszawie

Wiele osób zastanawia się na tym, czy kupić swoje lokum z rynku wtórnego, czy pierwotnego. Nowe mieszkania w Warszawie od Ronson Development od lat cieszą się wysoką sprzedażą i popularnością, co jest potwierdzeniem dobrego wyboru na długie lata.

II etap inwestycji City Link jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2017 roku terminem oddania do użytkowania.
Równolegle trwa budowa III etapu z terminem oddania do użytkowania planowanym na Listopad 2018 roku.

Inwestycja City Link znajduje się na Czyste, ul. Wolska 45 (2,9 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Ronson Development Sp. z o.o..

Inwestycja City Link jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2017 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 300 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 10 do 17 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 3 kondygnacje podziemne

Detale
rozpoczęcie budowy 2 kwartał 2015
oddanie do użytkowania 2 kwartał 2017
miejsca postojowe naziemne nie posiada
miejsca postojowe podziemne posiada
komórki lokatorskie informacje u dewelopera
garaże nie posiada
standard wykończenia deweloperski
rodzaj własności Odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
przewidywany czynsz informacja u dewelopera
Wyszukano 0 ofert
Rzut Numer Pokoje Powierzchnia Cena m2 Cena całkowita Dodatkowe
Mapa i ważne miejsca w pobliżu: Mapa Widok ulicy