Inwestycja Lake Park realizowana przez firmę Marvipol Development powstaje w Warszawie, w dzielnicy Ursynów, przy ul. Kłobuckiej.

Projekt inwestycji zakłada budowę osiedla złożonego z pięciu budynków, zlokalizowanych wokół wewnętrznego jeziora i rozległych terenów zielonych.  Na terenie osiedla obok licznych terenów rekreacyjnych znajdują się także place zabaw i prywatne przedszkole. Drewniane pomosty, wyłożone drewnem tarasy, panoramiczne okna i najwyższej jakości materiały, to tylko niektóre z atutów. Aby zapewnić jak największą ilość terenów zielonych  i jednocześnie bezpieczeństwo dla najmłodszych mieszkańców, na osiedlu wprowadzony został podziemny ruch kołowy. Całe osiedle jest strzeżone i monitorowane. Bardzo wysoki standard inwestycji podkreślony został dodatkowo eleganckimi wykończeniami klatek schodowych oraz prywatną całodobową recepcją.

 Osiedle zlokalizowane jest 10 minut drogi samochodem od największego centrum biznesowego Mokotowa, co pozwala zaoszczędzić cenny czas marnowany na co dzień w korkach do pracy. Dodatkowym atutem  jest bliska odległość okolicznych przedszkoli, szkół i centrów handlowych, w tym Galerii Mokotów. Lokalizacja ułatwia szybki i dogodny dojazd do centrum i innych dzielnic Warszawy.

Detale
wysokość pomieszczeń 260 - 350
liczba budynków wszystkich 5
liczba kondygnacji nadziemnych 7
liczba kondygnacji podziemnych 1
dostępne powierzchnie dodatkowe Balkon, Taras
rozpoczęcie budowy 3 kwartał 2015
oddanie do użytkowania 4 kwartał 2016
miejsca postojowe naziemne informacje u dewelopera
miejsca postojowe podziemne posiada
komórki lokatorskie informacje u dewelopera
garaże informacje u dewelopera
materiał budowlany mieszany
standard wykończenia deweloperski
rodzaj własności prawo własności
przewidywany czynsz informacje u dewelopera
Wyszukano 0 ofert
Rzut Numer Pokoje Powierzchnia Cena m2 Cena całkowita Dodatkowe
Mapa i ważne miejsca w pobliżu: Mapa Widok ulicy