EURO PARTNER II SP. Z O.O. SP. K.

ul. Jasna 15

tel/kom:
+48 698 632 735
e-mail:
emilia@europartner.nieruchomosci.pl
www:
http://www.europartner.nieruchomosci.pl/
  • Ocena dewelopera:
  • Oceń:
  • Członek polskiego związku firm deweloperskich?
  • NIE

Europartner II to nowa jakość na rynku deweloperskim, którą tworzą ludzie nie tylko z pasją, ale i wieloletnim doświadczeniem. Wiedza gromadzona przez 15 lat obecności w branży budowlanej jest wykorzystywana, by spełniać Państwa wymagania o wymarzonym mieszkaniu. Jesteśmy firmą, która aktywnie bierze udział w rozbudowie innowacyjnej infrastruktury Nowego Dworu Mazowieckiego. 

Realizowane przez nas inwestycje cieszą się niesłabnącą popularnością. Domy przy Cichej to kompleks budynków mieszkalnych posiadających komórki lokatorskie oraz garaż podziemny. Mieszkania zostały oddane do użytku w 2015 roku. Kolejną z powodzeniem zrealizowaną inwestycją były Mieszkania przy Jasnej. W budynku jest niemal 50 mieszkań posiadających ogródki i balkony, a także garaże podziemne i windy. Koniec budowy miał miejsce w marcu 2016 roku a mieszkania zostały oddane ich właścicielom. 

Rok 2016 jest dla nas szczególnie ważny, ponieważ to właśnie w tym roku rozpoczęliśmy nasze inwestycje w Warszawie. Luksusowe lokalizacje i innowacyjne podejście do branży budowlanej, a także zaufanie naszych klientów zbudowały nam opinię wiarygodnego i rzetelnego dewelopera. 

Zarząd: 
Dariusz Żułtak – Prezes Zarządu 
Kamil Pawełas – Członek Zarządu 
Radosław Kłodawski – Członek Zarządu