Inwestycja Bajeczna Apartamenty realizowana przez firmę Atal S.A. powstaje w Krakowie, w dzielnicy Grzegórzki przy ulicy Bajecznej.

Inwestycja zakłada budowę kompleksu trzech budynków przy ulicy Bajecznej, blisko Alei Pokoju, która jest jedną z głównych arterii miasta. Bliska odległość do Wisły będzie sprzyjała aktywnemu wypoczynkowi– w tej okolicy znajdują się ścieżki rowerowe oraz Bulwary Wiślane na Dąbiu, które posiadają alejki spacerowe, liczne ławki i zieleń.

W trzech budynkach zaprojektowano 186 mieszkań o rozkładzie od 1 do 4 pokoi oraz o metrażach od 29 do 92 mkw. W garażu zlokalizowanym na poziomie 0 znajdzie się 84 miejsc postojowych na samochody, zaś na zewnątrz zaplanowano miejsca postojowe dla 59 pojazdów. W budynkach przewidziano również 45 komórek lokatorskich. Teren osiedla będzie ogrodzony oraz estetycznie wykończony.

Planowana inwestycja powstanie w atrakcyjnej lokalizacji. Ta dzielnica Krakowa jest znakomicie skomunikowana z centrum miasta oraz z jego pozostałymi częściami miasta. Blisko znajdują się liczne sklepy i punkty usługowe.

Detale
wysokość pomieszczeń 252
liczba mieszkań wszystkich 186
liczba budynków wszystkich 3
liczba kondygnacji nadziemnych 7
dostępne powierzchnie dodatkowe Balkon
rozpoczęcie budowy 1 kwartał 2016
oddanie do użytkowania 4 kwartał 2017
miejsca postojowe naziemne posiada
miejsca postojowe podziemne posiada
komórki lokatorskie posiada
garaże informacje u dewelopera
materiał budowlany mieszany
standard wykończenia deweloperski
rodzaj własności prawo własności
przewidywany czynsz informacje u dewelopera
Wyszukano 0 ofert
Rzut Numer Pokoje Powierzchnia Cena m2 Cena całkowita Dodatkowe
Mapa i ważne miejsca w pobliżu: Mapa Widok ulicy