Inwestycja Słoneczne Stabłowice realizowana przez firmę Archicom powstaje we Wrocławiu, w dzielnicy Fabryczna, przy ulicy Stabłowickiej 118.

Ideą powstania budynków jest zaoferowanie możliwie ustawnych przestrzeni w wysokiej jakości wykonania, przy zachowaniu bardzo korzystnej ceny. Każdy metr mieszkania został maksymalnie wykorzystany, by wykluczyć niepotrzebne koszty. Zastosowane układy nawet na małym metrażu zapewniają dużą funkcjonalność każdego z pomieszczeń, ze szczególnym uwzględnieniem zachowania swobody komunikacji . Do dyspozycji mieszkańców będą pomieszczenia na rowery i wózki oraz plac zabaw dla dzieci.

Kompleksowe zagospodarowanie osiedla obejmuje nie tylko przestrzenie pozytywne, małą architekturę i dbałość o tereny zielone. Granicę osiedla wyznacza Bystrzyca z urokliwą trasą spacerową wzdłuż rzeki, aż do lasku, koło którego najmłodsi mieszkańcy znajdą dodatkową, rozległą strefę zabaw. W pobliżu znajduje się także wiele ścieżek rowerowych.

Atutem inwestycji jest jej lokalizacja. Wzdłuż ulicy Stabłowickiej mieszczą się szkoły, przedszkola i sklepy. Dobrą komunikację z centrum miasta zapewniają trzy arterie komunikacyjne: ul. Legnicka i Pilczycka oraz AOW. W pobliżu znajdują się także: stadnina koni, Ogrody Doświadczeń Humanitarium oraz Park Stabłowicki.

Detale
wysokość pomieszczeń 260 - 280
liczba mieszkań wszystkich 122
liczba budynków wszystkich 3
liczba kondygnacji nadziemnych 4
dostępne powierzchnie dodatkowe Balkon, Taras, Ogród
rozpoczęcie budowy 2 kwartał 2013
oddanie do użytkowania 3 kwartał 2016
miejsca postojowe naziemne posiada
miejsca postojowe podziemne nie posiada
komórki lokatorskie informacje u dewelopera
garaże informacje u dewelopera
materiał budowlany mieszany
standard wykończenia deweloperski
rodzaj własności prawo własności
przewidywany czynsz informacje u dewelopera
Wyszukano 0 ofert
Rzut Numer Pokoje Powierzchnia Cena m2 Cena całkowita Dodatkowe
Mapa i ważne miejsca w pobliżu: Mapa Widok ulicy