Inwestycja Olimpia Port realizowana przez firmę Archicom znajduje się we Wrocławiu, w dzielnicy Psie Pole, przy ulicy Marca Polo.

Inwestycja zaprojektowana została z dbałością o każdy szczegół. Każde mieszkanie posiada balkon, taras lub ogródek. Komfortem są podziemne garaże, komórki lokatorskie oraz windy. Do dyspozycji mieszkańców osiedla została oddana sala do fitnessu i pomieszczenie klubowe. Place zabaw dla dzieci znajdą się w zasięgu monitoringu kamer ochrony. Niska zabudowa, niestandardowe, większe odległości między budynkami i ich przemyślane ulokowanie względem stron świata sprawią, że mieszkania będą jasne i nasłonecznione.

Olimpia Port powstaje na bazie nowoczesnego, kompleksowego planu zagospodarowania przestrzennego, przewidującego strefy publiczne, półpubliczne i prywatne. Kameralna zabudowa została idealnie wkomponowana w przestrzeń, na którą składają się parki, place, skwery i pasy zieleni z alejami spacerowymi oraz ścieżkami dla rowerów. Architekci starali się w taki sposób zaplanować usytuowanie budynków, by w jak największym stopniu zachować istniejące zadrzewienie, tworzące niezwykły urok tego miejsca.

Inwestycja znajduje się bezpośrednio nad rzeką, wzdłuż nadodrzańskich bulwarów, w pobliżu Parku Szczytnickiego, Stadionu Olimpijskiego i Hali Stulecia. Dzielnica jest doskonale skomunikowana - 5 km od placu Grunwaldzkiego, Trasy Warszawskiej, budowanej Wschodniej Obwodnicy Wrocławia i planowanego odcinka Obwodnicy Śródmiejskiej.

Detale
wysokość pomieszczeń 260 - 280
liczba mieszkań wszystkich 352
liczba budynków wszystkich 13
liczba kondygnacji nadziemnych 5
liczba kondygnacji podziemnych 1
dostępne powierzchnie dodatkowe Balkon, Taras, Loggia, Ogród
rozpoczęcie budowy 3 kwartał 2014
oddanie do użytkowania 3 kwartał 2016
miejsca postojowe naziemne posiada
miejsca postojowe podziemne posiada
komórki lokatorskie posiada
garaże informacje u dewelopera
materiał budowlany mieszany
standard wykończenia deweloperski
rodzaj własności prawo własności
przewidywany czynsz informacje u dewelopera
Wyszukano 0 ofert
Rzut Numer Pokoje Powierzchnia Cena m2 Cena całkowita Dodatkowe
Mapa i ważne miejsca w pobliżu: Mapa Widok ulicy