Inwestycja Młodnik realizowana przez firmę Archicom powstaje we Wrocławiu, w dzielnicy Psie Pole przy ulicy Sołtysowickiej.

Młodnik to dwa 5-piętrowe budynki wielorodzinne otoczone młodym pokoleniem drzew, krzewów i pnącej zieleni. Funkcjonalne mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe zostały zaprojektowane z myślą o łatwym dopasowaniu przestrzeni do potrzeb przyszłych mieszkańców. Dwu- i trzy-skrzydłowe drzwi balkonowe w salonach i narożne okna w mieszkaniach pozwolą cieszyć się dużą ilością naturalnego światła słonecznego. Do dyspozycji mieszkańców będą garaże podziemne, komórki lokatorskie i windy. Teren inwestycji będzie ogrodzony i monitorowany, by zapewnić jak najwyższy poziom bezpieczeństwa. Do mieszkań na parterze przynależą rozległe tarasy, a na wyższych kondygnacjach – balkony umożliwiające przestrzeń do aranżacji.

Tuż obok inwestycji powstanie fitness zewnętrzny, który umożliwi mieszkańcom aktywne spędzanie wolnego czasu. Miłośnicy wspólnego trenowania mogą skorzystać też z pobliskiego boiska sportowego i z bieżni, gdzie regularnie trenuje klub piłkarski. Zamykane rowerownie oraz parkingi dla rowerzystów ułatwią wyprawy. Okoliczne tereny  zielone szczególnie sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi . W Lesie Sołtysowickim i nad Widawą można odnaleźć trasy spacerowe, trzy stawy, przy których są miejsca wypoczynku.

Detale
wysokość pomieszczeń 260 - 280
liczba mieszkań wszystkich 138
liczba budynków wszystkich 2
liczba kondygnacji nadziemnych 5
liczba kondygnacji podziemnych 1
dostępne powierzchnie dodatkowe Balkon, Taras
rozpoczęcie budowy 3 kwartał 2016
oddanie do użytkowania 2 kwartał 2018
miejsca postojowe naziemne posiada
miejsca postojowe podziemne posiada
komórki lokatorskie posiada
garaże informacje u dewelopera
materiał budowlany mieszany
standard wykończenia deweloperski
rodzaj własności prawo własności
przewidywany czynsz informacje u dewelopera
Wyszukano 0 ofert
Rzut Numer Pokoje Powierzchnia Cena m2 Cena całkowita Dodatkowe
Mapa i ważne miejsca w pobliżu: Mapa Widok ulicy