Inwestycja Cztery Pory Roku realizowana przez firmę Archicom powstaje we Wrocławiu, w dzielnicy Krzyki przy ulicy Ryszarda Wagnera.

Nowe osiedle zakłada budowę 10 budynków jednorodzinnych o niskiej zabudowie z funkcjonalnymi rozkładami mieszkań. Teren osiedla będzie ogrodzony i strzeżony, wjazd kontrolowany, a wszystko po to , by przyszli mieszkańcy mogli czuć się bezpiecznie. Ponadto powstanie plac zabaw, boisko, klub osiedlowy, fitness. Standardem budynków będą windy, pomieszczenia na wózki, garaże podziemne, miejsca parkingowe na wyłączność (wydzielone szlabanem). Do lokalach na piętrach przynależeć będą balkony, a na parterze ogródki. Komfort użytkowania budynków zwiększają także podgrzewane wjazdy do garaży podziemnych.

Atutem lokalizacji inwestycji jest zielona okolica o walorach rekreacyjnych, a także rozbudowane zaplecze handlowo-usługowe. O zaletach decyduje również dobrze rozwinięta sieć komunikacji. Na terenie inwestycji znajdują się osiedlowe sklepy, pobliski supermarket, rodzinna restauracja., apteka oraz domowe przedszkola.

Detale
wysokość pomieszczeń 260 - 280
liczba mieszkań wszystkich 460
liczba budynków wszystkich 10
liczba kondygnacji nadziemnych 3
liczba kondygnacji podziemnych 1
dostępne powierzchnie dodatkowe Balkon, Taras, Ogród
rozpoczęcie budowy 1 kwartał 2012
oddanie do użytkowania 3 kwartał 2017
miejsca postojowe naziemne posiada
miejsca postojowe podziemne posiada
komórki lokatorskie posiada
garaże informacje u dewelopera
materiał budowlany mieszany
standard wykończenia deweloperski
rodzaj własności prawo własności
przewidywany czynsz informacje u dewelopera
Wyszukano 0 ofert
Rzut Numer Pokoje Powierzchnia Cena m2 Cena całkowita Dodatkowe
Mapa i ważne miejsca w pobliżu: Mapa Widok ulicy