Inwestycja Wilczak budynek C realizowana przez firmę Agrobex powstaje w Poznaniu, w dzielnicy Stare Miasto, przy ulicy Wilczak 20.

Inwestycja to zespół wielorodzinnych budynków mieszkalnych z częścią usługową oraz podziemną halą garażową. Projekt zakłada budowę sześciu budynków tworzących nowoczesne, ogrodzone osiedle. Na terenie osiedla będzie system monitoringu i kontroli dostępu, by zapewnić jak najwyższe bezpieczeństwo mieszkańcom. Budynki w niskiej, sześciokondygnacyjnej zabudowie cechują się nowoczesną konstrukcją oraz przestronnymi tarasami. Do mieszkań będą przynależeć komórki lokatorskie oraz miejsca postojowe w hali garażowej, które będą znajdowały się na poziomie -1.

Lokalizacja inwestycji pozwala na dogodny dojazd do centrum oraz innych dzielnic miasta. Dzięki temu, dla mieszkańców osiedla, centrum miasta staje się bardziej dostępne i to zarówno samochodem jak i komunikacją miejską.

W bliskiej odległości zlokalizowane są przystanki autobusowe linii (72 i 85) oraz tramwajowe (linii nr 3). Kolejnym atutem lokalizacji nieruchomości jest komfortowy dojazd do centrów handlowych (Plaza, Pestka, Galeria Malta), położony blisko supermarket oraz bliskość terenów spacerowych i rekreacyjnych (Park Cytadela, Park Szelągowski, tereny nad Wartą).

Detale
wysokość pomieszczeń 260 - 280
liczba mieszkań wszystkich 78
liczba budynków wszystkich 1
liczba kondygnacji nadziemnych 6
liczba kondygnacji podziemnych 1
dostępne powierzchnie dodatkowe Balkon, Ogród
rozpoczęcie budowy 4 kwartał 2011
oddanie do użytkowania 4 kwartał 2016
miejsca postojowe naziemne informacje u dewelopera
miejsca postojowe podziemne posiada
komórki lokatorskie posiada
garaże informacje u dewelopera
materiał budowlany mieszany
standard wykończenia deweloperski
rodzaj własności prawo własności
przewidywany czynsz informacje u dewelopera
Wyszukano 0 ofert
Rzut Numer Pokoje Powierzchnia Cena m2 Cena całkowita Dodatkowe
Mapa i ważne miejsca w pobliżu: Mapa Widok ulicy