O nas

Findelio.pl to nowoczesny serwis skupiający oferty mieszkań, domów i lokali użytkowych z rynku pierwotnego, dostosowany do nowego pokolenia konsumentów.

Serwis oparty jest na intuicyjnej wyszukiwarce, pozwalającej precyzyjnie określić rodzaj pożądanej nieruchomości. Służą do tego fachowo dobrane parametry wyszukiwania, uwzględniające: typ nieruchomości, lokalizację, cenę, powierzchnię, liczbę pokoi, cenę za m2, piętro, termin oddania inwestycji, dodatki – tj. garaż, balkon, ogród. Istnieje także możliwość wyszukiwania według słowa kluczowego.

Przejrzysty sposób prezentowania ofert umożliwia dokładne zapoznanie się z szczegółowym opisem nieruchomości zawierającym wszelkie parametry techniczne, obszerną galerią zdjęć ilustrującą rzeczywisty wygląd obiektu oraz materiałami audiowizualnymi. Umiejscowienie inwestycji na mapie pozwala na wyszukanie kluczowych dla użytkowników punktów, tj. placówek oświatowych, medycznych i rekreacyjnych znajdujących się w okolicy oraz wstępne określenie poziomu rozwoju infrastruktury.

W przyszłości serwis wzbogacą filmy video dokładnie prezentujące miasta i dzielnice, w których położone są inwestycje, tak by w pełny sposób zobrazować użytkownikom potencjalne miejsce zamieszkania, jego otoczenie i znajdujące się w nim udogodnienia.

Findelio.pl służy również jako bogate źródło informacji o rynku nieruchomości, zapewniając darmowy dostęp do fachowych analiz tendencji rynkowych oraz artykułów poradnikowych obejmujących tematyką zagadnienia z zakresu prawa i finansów. Przyczynia się to do poszerzenia wiedzy i wzrostu świadomości wśród użytkowników, a w perspektywie – bezpiecznego zawierania transakcji mieszkaniowych, niejednokrotnie wiążących na całe życie.