Zapraszamy do współpracy


Findelio to system innowacyjnych rozwiązań technologicznych, których zadaniem jest wsparcie deweloperów nieruchomości z rynku pierwotnego w realizacji postawionych celów biznesowych.

Naszym klientom dostarczamy nowoczesne narzędzia, które zwiększają efektywność działań marketingowych i sprzedażowych prowadzonych w Internecie. Logując się do platformy on-line pod adresem http://panel.findelio.pl otrzymujesz dostęp do różnorodnych modułów systemu stworzonych specjalnie z myślą o promocji i sprzedaży Twoich inwestycji budowlanych.

Findelio to technologia wysokiej jakości, którą implementujesz na swojej stronie internetowej poprzez dopisanie kilku linijek kodu. Dostęp do niej następuje on-line z poziomu naszego panelu do logowania. System jest też w pełni zintegrowany z serwisem wyszukiwania ofert www.findelio.pl, co daje Ci dodatkowe korzyści! 

Jakie problemy rozwiązujemy?

Największą korzyścią, jaką przynosi używanie systemu Findelio, oprócz automatyzacji pracy sprzedawców i marketerów, jest zwiększenie liczby klientów rzeczywistych. Ilość wyświetleń strony internetowej inwestycji w sieci przekracza tysiące, ale wielu z tych potencjalnych klientów tracimy, ponieważ się z nami nie kontaktują. Z pomocą przychodzi system Findelio!

  • Po pierwsze, gdy klient prosi o więcej informacji na temat oferty, system automatycznie prześle wiadomości mailowe do biura sprzedaży i potwierdzenie do klienta. Sprzedawca otrzyma wszelkie dane kontaktowe i treść zapytania bezpośrednio na własną pocztę! 
  • Po drugie, gdy klient chce umówić się na spotkanie, kalendarz umożliwi automatyczne umówienie spotkania według wolnych godzin w kalendarzu biura sprzedaży inwestycji.
  • Po trzecie, gdy klient chce porozmawiać przez telefon, system automatycznie wywoła połączenie telefoniczne od wolnego sprzedawcy do klienta w 28 sekund. Klient nie będzie musiał dzwonić sam! 
  • Po czwarte, gdy sprzedawca jest dostępny, a klient przegląda oferty na stronie inwestycji, zostanie mu wywołany czat, aby mógł porozmawiać o ofercie w czasie rzeczywistym. To najlepszy moment, aby zaprosić klienta na spotkanie, ale też rozwiać jego wątpliwości, kiedy ma mnóstwo pytań, waha się, szuka promocji i zastanawia nad dobrym zakupem! 

 

Masz mało wyświetleń na stronie internetowej? Umieść inwestycje w katalogu wyszukiwania na www.findelio.pl, aby zwiększyć wyniki odsłon Twoich ofert i tym samym zwiększyć dotarcie do klientów w Internecie.

Ale to nie wszystko!

Nie warto zapominać, że automatyzacja rutynowych czynności sprzedawców, które sumarycznie pochłaniają spore ilości czasu przynosi oszczędność czasu pracy oraz zwiększa efektywność pracowników w ujęciu długoterminowym. W końu system Findelio daje przedstawicielom działów sprzedaży większą kontrolę nad procesem i możliwość proaktywnego działania przy zdobywania większej liczby nowych klientów rzeczywistych. Warto przy tym pamietać, że pierwsza komunikacja odbywa się zawsze z pomocą inteligentnego systemu!

Jakie moduły posiada system?

System Findelio obecnie integruje w sobie 13 modułów, które służą działaniom marketingowym i sprzedażowym. Oznacza to, że system wspiera Twój proces sprzedaży mieszkań, ale też pomaga Ci dotrzeć z ofertą do różnorodnych grup klientów dzięki efektywnym kampaniom promocyjnym.

 

To rozwiązania skorelowane bezpośrednio ze zdobywaniem danych kontaktowych osób zainteresowanych Twoją inwestycją. Dzięki tym modułom zwiększysz liczbę rzeczywistych klientów. Jednak to nie wszystko! Z ich pomocą przedstawiciele działu sprzedaży lepiej zorganizują sobie pracę, automatyzując wiele czynności.
Stanowi podstawową formę zdobywania danych kontaktowych od klientów zainteresowanych inwestycją. Umieszczony przy ofercie (zarówno na Twojej stronie internetowej jak i na www.findelio.pl) zbiera w jednym miejscu dane klientów i ich zapytania oraz przesyła je drogą mailową do działu sprzedaży.
Dla klientów to możliwość szybkiego wyboru godziny i terminu spotkania w biurze sprzedaży. Dla sprzedawców to funkcjonalne narzędzie do organizacji spotkań z klientami w czasie, które automatyzuje komunikację w tym procesie. Akceptacja terminu lub zaproponowanie nowego nigdy nie były tak łatwe i szybkie!
Dzięki temu modułowi zagadasz do wszystkich, którzy przeglądają oferty na Twojej stronie inwestycji, ale też tych z www.findelio.pl! Rozmowa z klientem w czasie rzeczywistym zdecydowanie ułatwia zachęcenie do oferty, udzielenie odpowiedzi na pytania, czy w końcu zaproszenie do biura sprzedaży!
Niech klient wywoła telefon z Twojego biura sprzedaży w 28 sekund! Pozwól systemowi zdzwonić komórkę wolnego sprzedawcy z komórką klienta, aby mógł szczegółowo wypytać o Twoją ofertę. Co więcej, po rozmowie każda ze stron otrzyma smsa z podziękowaniem i danymi do kontaktu. Zaskocz klienta, aby zbudować przyjazną relację - to dopiero profesjonalna obsługa!
Zespół IT musi poświęci tylko 20 minut, aby wgrać system na strony Twoich inwestycji. Moduł Integracji Zewnętrznej łączy moduły na Twojej stronie zewnętrznej z Twoimi ofertami na www.findelio.pl, zapewniając Ci dodatkowe źródło pozyskiwania klientów.

To rozwiązania zapewniające Ci zwiększoną widoczność w Internecie, a także lepsze dotarcie z ofertą do osób, które poszukują mieszkań, domów i lokali usługowych na rynku pierwotnym.
Umieść ofertę na www.findelio.pl i zwiększ widoczność inwestycji w Internecie! Zaprezentuj pokaźne zdjęcia i wizualizacje wraz z atrakcyjnymi opisami w detalach i szczegółach!
Dodając inwestycję i poszczególne oferty mieszkań na stronie www.findelio.pl – umieszczasz je w bazie głównego katalogu systemu. Dzięki temu, każdy internauta będzie mógł je odnaleźć w naszym katalogu nieruchomości!
Inwestycja pokazana w okolicy punktów usługowych na mapie dużo bardziej przyciąga klientów! W końcu lokalizacja stanowi jeden z głównych czynników zakupu. Oferty pokazujemy razem z okolicznymi POI – czyli punktami usługowo-handlowymi jak szkoły, sklepy, restauracje, itp.
Posiadasz tylko i wyłącznie zdjęcia i wizualizację graficzną swojej inwestycji? Już teraz możesz wygenerować automatycznie także materiał wideo. Dzięki innowacji wdrożonej do systemu Findelio możliwe jest wybenerowanie kompleksowego materiału wideo o danej inwestycji dewelopera na podstawie istniejących materiałów w bazie Findelio.
Skorzystaj z Kampanii Promocyjnej w Internecie, aby zwiększyć swoje wyniki sprzedażowe. Zapewnimy Ci specjalistycznie przeprowadzoną kampanię AdWords na miarę Twojego budżetu!
Skorzystaj z możliwości wyświetlenia swojej inwestycji w infokiosku, który możesz od nas wynająć i zainstalować w swoim biurze sprzedaży lub bezpośrednio w pobliżu swojej inwestycji. Dzięki takiej kampanii informacyjnej zwiększasz możliwość pozyskania klienta offline.

Wykorzystująć Findelio stworzysz nowe kanały komunikacji, zmniejszysz ilość nieudanych spotkań, ale przede wszystkim nie stracisz więcej klientów, lecz zyskasz nowych!


A przy tym wszystkim zautomatyzujesz czasochłonne procesy komunikcji!

 

Przystępne ceny naszych modułów dopasowane są do Twoich potrzeb, dlatego nie trać więcej czasu ani klientów! Zacznij od jutra sprzedawać więcej! Skonaktuj się z nami!